Servis

Firma Toner Recycling Service s.r.o. má vlastní servisní tým pro opravy a profylaxe periferií a PC. V případě potřeby zajišťuje kvalifikovaný servis společnost Itech s.r.o., která je partnerem firmy Hewlett-Packard s.r.o. a je spjata s firmou Toner Recycling Service s.r.o. majetkově i po stránce řídícího managementu. Záruční servis zajistíme u autorizovaných servisních partnerů jednotlivých značek na základě smluvních ujednání.

  • Na základě telefonického hlášení závady nebo osobní návštěvy zákazníka v našem servisním středisku je tento požadavek registrován dispečerem pod identifikačním číslem.
  • Záznam je přijat a dále dělen podle mnoha kritérií, z nichž nejdůležitější je pro nás požadavek na rychlost vyřízení servisního požadavku.
  • Rychlá odezva (výjezd technika) je samozřejmostí. Naši technici požadavek na opravu obvykle vyřizují ještě týž den po nahlášení. V případech, kdy je vyžadován expresní zásah, vyjíždí technik téměř okamžitě. Zákazník je vždy neprodleně kontaktován telefonicky naším technikem.
  • Servisní systém je také vybaven modulem s poloautomatickým objednáváním náhradních dílů, které technik na daný servisní zásah požaduje.
  • Servisní opravy a profylaxe je firma schopna provádět též na periferiích. 

Servis IT Toner Recycling Service