Průvodce vyplněním dodacího listu

Začněte krokem 1. V sekci "Výkup on-line" vyberte všechny položky, které nám zasíláte. Nejprve u každé kazety zvolte výrobce. Jeho jméno naleznete téměř vždy přímo na kazetě. Máte-li pochybnosti zavolejte nám nebo nám pošlete fotografii neznámé kazety. Pro zjednodušení vyhledávání můžete použít inteligentní vyhledávač, do kterého stačí zadat pouze označení na tiskové kazetě, příp. model tiskárny. Vyhledávač Vám nabídne všechny možnosti, které odpovídají zadanému řetězci.

výkup online


V přehledu všech vykupovaných kazet vyberte ten řádek, jehož označení kazety se shoduje s vaší kazetou/kazetami a v rozbalovacím menu vpravo vyberte příslušný počet kusů daného modelu. Zvolený počet lze libovolně měnit. Takto postupujte u všech zasílaných kazet. Pokud se stane, že máte kazetu, jež není v daném okamžiku ve výkupním sortimentu, kontaktujte naši provozovnu, kde s vámi můžeme konzultovat trendy a budoucí vývoj, případně jednat o podmínkách zařazení vašeho modelu do výkupního sortimentu.

Jakmile máte vybrány všechny kazety, přejděte na krok 2 -  Vygenerování dodacího listu. Vyplněním Dodacího listu se generuje výsledný řádek s počty kusů a odhadní hodnotou dodávky (ta platí, pokud budou všechny kazety bezvadné).

Pokud jste již v minulosti tento formulář využili, máte u nás zaregistrovaný účet. Po přihlášení pomocí e-mailové adresy a hesla se Vám automaticky vyplní Vaše kontaktní údaje. V případě, že jste zde poprvé, vyplňte Vaše kontaktní údaje a budete automaticky zaregistrováni do naší databáze. Zejména v oblasti údajů jako adresa, e-mail nebo telefonní číslo buďte ve vlastním zájmu přesní, budeme vás kontaktovat.

Na závěr klikněte dole na tlačítko Vygenerovat Dodací list, který budete moci vytisknout. Vytištěný exemplář přiložte k balíku a balík výrazně označte číslem Dodacího listu, které dáte do rámečku. Usnadníte a urychlíte tím vstupní kontrolu.

Adresa zasílání kazet:

Toner Recycling Service s.r.o.  
Chotánky 180
290 01 Podebrady

 

Přihlašovací formulář

Přihlašovací e-mail:
Heslo:
 

V případě, že jste zapoměli Vaše heslo, pokračujte zde